| Wattage | 33 W |
| Lamp Base | G9 |
| Voltage Rating | 240 V |
| Life Hours | 2000h |
| Diameter | 14mm |
| Luminosity | 460 lm |
| Series | HALOPIN PRO |
| EU Energy Efficiency Rating | G |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.