| Voltage Rating | 12 V |
| Lamp Base | BA9s |
| Current Rating | 1.25 A |
| Diameter | 9.3mm |
| Lamp Size | T9 |
| Length | 33 mm |
| Lens Colour | Clear |
| Luminosity | 450 lm |
| Life Hours | 200h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.