| Lamp Type | Smart LED Lamp |
| Wattage | 4.5 W |
| Lamp Base | E14 |
| Colour Temperature | 2700 → 6500K |
| Colour Tone | White |
| Voltage Rating | 220 → 240 V |
| Luminosity | 385 lm |
| Dimmable | Yes |
| Compatible With | Android, iOS |
| Life Hours | 15000h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.