| Lamp Type | Smart Bulb |
| Wattage | 5 W |
| Lamp Base | GU10/ PAR 16 |
| Colour Temperature | 6500K |
| Colour Tone | Cool White, RGB, Warm White |
| Voltage Rating | 240 V |
| Luminosity | 470 lm |
| Dimmable | No |
| Bluetooth | No |
| Compatible With | Android |
| Life Hours | 25000h |
| EU Energy Efficiency Rating | F |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.