| Type | Ceiling Fitting |
| Length | 400 mm |
| Width | 115 mm |
| Depth | 65 mm |
| Wattage | 6 W |
| Number of Lamps | 1 |
| Lamp Type | LED |
| Voltage Rating | 240 V |
| Anti-corrosive | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.