| Type | Bulkhead |
| Wattage | 8 W |
| Voltage Rating | 220 → 240 V |
| Luminosity | 650 lm |
| Lamp Type | LED |
| Lamp Supplied | Yes |
| Series | 4L2 |
| IP Rating | IP65 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.