| Lamp Type | LED |
| Type | Downlight |
| Cabinet Lighting Type | Downlight |
| Luminosity | 209 lm |
| Voltage Rating | 240 V |
| Length | 84 mm |
| Wattage | 3 W |
| Colour Temperature | 6000K |
| Series | ARLEDTL |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.