| Lamp Type | LED |
| Type | Cabinet Light |
| Cabinet Lighting Type | CCT Link Light |
| Luminosity | 1800 lm |
| Voltage Rating | 220 → 240 V |
| Length | 1.2 m |
| Wattage | 18 W |
| Colour Temperature | 3000 → 4000K |
| Series | Matrix |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.