| Lamp Type | LED |
| Type | Cabinet Light |
| Cabinet Lighting Type | Light Bar |
| Voltage Rating | 24 V dc |
| Length | 223.6 mm |
| Width | 30 mm |
| Depth | 12.3 mm |
| Wattage | 3.2 W |
| Colour Temperature | 2700 → 2900K |
| Light Colour | Warm White |
| Model | CON210W |
| Finish | White |
| EU Energy Efficiency Rating | F |
| Series | Connect |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.