| Lamp Type | LED |
| Type | Connection Cable |
| Cabinet Lighting Type | Enclosure Lamp Cable |
| Voltage Rating | 240 V ac |
| Length | 2 m |
| Wattage | 5 W |
| Model | 244356 |
| Finish | White |
| Series | LED-025 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.