| Lamp Type | LED |
| Type | Connection Cable |
| Cabinet Lighting Type | Enclosure Lamp Cable |
| Voltage Rating | 48 V dc |
| Length | 2 m |
| Wattage | 5 W |
| Model | 244361 |
| Finish | Blue |
| Series | LED 025 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.