| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Width | 348 Dia. mm |
| Depth | 90 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 23 W |
| Fitting Type | Bulkhead |
| IP Rating | IP65 |
| Luminosity | 1830/207 lm |
| Lamp Supplied | Yes |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.