| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Length | 235 mm |
| Width | 142 mm |
| Depth | 182 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 4 W |
| Fitting Type | Recessed |
| IP Rating | IP40 |
| Lamp Supplied | Yes |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.