| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Length | 399 mm |
| Width | 140 mm |
| Depth | 215 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 2 W |
| Fitting Type | Surface Mount |
| IP Rating | IP65 |
| Luminosity | 207 lm |
| Lamp Supplied | Yes |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.