| Maintained | Maintained |
| Length | 398 mm |
| Width | 108 (Dia.) mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 4 W |
| Fitting Type | Wall |
| IP Rating | IP68 |
| Lamp Supplied | Yes |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 230 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.