| Maintained | Maintained |
| Width | 187 (Dia.) mm |
| Depth | 74.5 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 0.6 W |
| Fitting Type | Recessed |
| IP Rating | IP40 |
| Luminosity | 45 lm |
| Lamp Supplied | Yes |
| Series | SATI |
| Duration | 1h |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.