| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 6.5 W |
| Fitting Type | Bulkhead |
| IP Rating | IP65 |
| Light Style | Bulkhead |
| Luminosity | 300 lm |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 110 → 270 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.