| Maintained | Maintained, Non Maintained |
| Length | 186 mm |
| Width | 108 mm |
| Depth | 53 mm |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 6.5 W |
| Fitting Type | Twin Spot |
| IP Rating | IP20 |
| Luminosity | 220 lm |
| Duration | 3h |
| Voltage Rating | 240 V |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.