| Wattage | 50 W |
| Voltage | 100 → 240 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 1 |
| Luminosity | 5000 lm |
| Dimensions | 376 x 255 x 93 mm |
| Height | 376mm |
| Width | 255 mm |
| Depth | 93 mm |
| Floodlight Type | Indoor, Outdoor |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.