| Wattage | 100 W |
| Voltage | 100 → 240 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 2 |
| Luminosity | 10000 lm |
| Dimensions | 470 x 335 x 112 mm |
| Height | 470mm |
| Width | 335 mm |
| Depth | 112 mm |
| Floodlight Type | Indoor, Outdoor |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.