| Wattage | 10 W |
| Voltage | 220 → 240 V |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 1 |
| Luminosity | 1200 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | BVP164 |
| Lamp Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.