| Wattage | 200 W |
| Voltage | 100 → 240 V ac |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 80 |
| Luminosity | 22000 lm |
| Colour Temperature | 4000K |
| Dimensions | 51 x 346 x 400 mm |
| Height | 400mm |
| Width | 346 mm |
| Series | Asymmetrical |
| Floodlight Type | Indoor, Outdoor |
| Lamp Type | LED |
| Case Material | Aluminium, Toughened Glass |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.