| Wattage | 50 W |
| Voltage | 230 Vac |
| Incandescent Equivalent Wattage | 50W |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 105 |
| Sensor | Photocell, PIR |
| Luminosity | 106 lm |
| Solar Panel | No |
| Series | LEDPRO |
| PIR Included | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.