| Wattage | 80 W |
| Voltage | 12.8 V |
| Incandescent Equivalent Wattage | 300W |
| IP Rating | IP65 |
| Number of LEDs | 30 |
| Sensor | Microwave |
| Luminosity | 3000 lm |
| Solar Panel | Yes |
| Series | Eco Solar |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.