| Wattage | 36 W |
| Voltage | 7.4 V |
| Incandescent Equivalent Wattage | 2000W |
| IP Rating | IPX5 |
| Number of LEDs | 36 |
| Sensor | PIR |
| Luminosity | 2000 lm |
| Solar Panel | Yes |
| Series | Eco Solar |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.