| Lamp Type | LED |
| Width | 290 mm |
| Luminosity | 1940 lm |
| Depth | 15 mm |
| Lamp Shape | Circular |
| Colour Tone | Cool White |
| Wattage | 24 W |
| Voltage Rating | 230 V ac |
| EU Energy Efficiency Rating | E |
| UK Energy Efficiency Rating | E |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.