| Lamp Type | LED |
| Length | 1.195 m |
| Width | 295 mm |
| Luminosity | 4000 lm |
| Depth | 9 mm |
| Colour Tone | Warm White |
| Wattage | 33 W |
| Voltage Rating | 240 V ac |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.