| Type | High Bay Fitting |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 100 W |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
| Dimmable | No |
| Luminosity | 10000 lm |
| Width | 147.5mm |
| Length | 452mm |
| Colour Temperature | 6500K |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.