| Type | High Bay |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 150 W |
| Voltage Rating | 220 → 240 V ac |
| Dimmable | Yes |
| Luminosity | 19500 lm |
| Colour Temperature | 6500K |
| EU Energy Efficiency Rating | E |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.