| Lamp Type | LED |
| Lamp Supplied | Yes |
| Light Style | Light Bar |
| Voltage Rating | 24 VDC |
| Luminosity | 1700 lm |
| Wattage | 9.2 W |
| Arm Length | 17.5mm |
| Cable Length | 0.5m |
| Model | LF3D |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.