| Lamp Type | LED Workplace Lamp With Gooseneck |
| Lamp Supplied | Yes |
| Light Style | Flexible Arm |
| Voltage Rating | 100 → 305 V ac |
| Luminosity | 1120 lm |
| Wattage | 9 W |
| Arm Length | 500mm |
| Arm Type | Flexible |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.