| Lamp Type | LED |
| Light Style | Linear Fixed |
| Voltage Rating | 24 V dc |
| Wattage | 12 W |
| IP Rating | IP65 |
| Length | 600 mm |
| Cable Length | 1m |
| Model | CWA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.