| Lamp Type | LED |
| Light Style | Linear Fixed |
| Voltage Rating | 100 → 260 V ac |
| Wattage | 22 W |
| IP Rating | IP65 |
| Mains Plug Type | Type C - Europlug |
| Integral transformer | Yes |
| Length | 877 mm |
| Cable Length | 1.8m |
| EU Energy Efficiency Rating | A+ |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.