| Lamp Type | LED |
| Light Style | Articulated Arm |
| Voltage Rating | 24 V |
| Wattage | 3 W |
| Arm Type | Short |
| IP Rating | IP20 |
| Cable Length | 2m |
| EU Energy Efficiency Rating | F |
| UK Energy Efficiency Rating | F |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.