| Lamp Type | LED |
| Lamp Supplied | Yes |
| Light Style | Articulated Arm |
| Voltage Rating | 100 – 240 V |
| Wattage | 23 W |
| Arm Length | 784mm |
| Arm Type | Adjustable Arm |
| Maximum Reach | 784mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.