| Lamp Type | LED |
| Lamp Supplied | Yes |
| Light Style | Downlight |
| Voltage Rating | 100 → 250 V |
| Luminosity | 460 lm |
| Wattage | 6 W |
| Arm Length | 600mm |
| Arm Type | Flexible |
| Maximum Reach | 350mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.