| Lamp Type | LED |
| Lamp Supplied | Yes |
| Light Style | Linear Fixed |
| Voltage Rating | 22 → 26 V dc |
| Luminosity | 1900 lm |
| Wattage | 25 W |
| Arm Length | 650mm |
| Maximum Reach | 650mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.