| Lamp Type | LED |
| Type | Work Lamp |
| Luminosity | 12500 lm |
| Voltage Rating | 240 V |
| Plug Type | CEE 7/17 Euro |
| Length | 177 mm |
| IP Rating | IP54 |
| Lamp Supplied | Yes |
| EU Energy Efficiency Rating | E |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.