| Type | Tripod |
| Rechargeable | No |
| Anti-corrosive | No |
| Case Material | Steel |
| Height | 1300mm |
| Length | 130 mm |
| Width | 130 mm |
| Lamp Size | 13 x 13 x 130 cm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.