| Type | Floodlight |
| Lamp Type | COB LED |
| Luminosity | 2500 lm |
| Wattage | 34 W |
| Voltage Rating | 3.7 V |
| Rechargeable | Yes |
| IP Rating | IP 54 |
| Case Material | Aluminium |
| Height | 110mm |
| Length | 235 mm |
| Width | 44 mm |
| Series | iF4R |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.