| Type | Folding Worklight |
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 12 W |
| Voltage Rating | 3.7 V |
| Rechargeable | Yes |
| Anti-corrosive | No |
| IP Rating | IP54 |
| Lamp Size | 168x127x55 mm |
| Series | GALAXY 1200 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.