| Type | LED Festoon Light |
| Lamp Type | LED |
| Luminosity | 2550 lm |
| Wattage | 10 W |
| Voltage Rating | 110 V |
| IP Rating | IP65 |
| Case Material | Polycarbonate |
| Length | 44 m |
| Lamp Size | 110 x 99 mm |
| EU Energy Efficiency Rating | F |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.