| Wattage | 50 W |
| Supported Lamp Type | LED |
| Voltage Rating | 220 → 240 V |
| Dimmable | Yes |
| Length | 124 mm |
| Width | 79 mm |
| Height | 22mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.