| Wattage | 22.5 W |
| Supported Lamp Shape | Cable |
| Voltage Rating | 26.4 V |
| Length | 115 mm |
| Width | 43 mm |
| Height | 23mm |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +80°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.