| Controller Type | Dimming Controller |
| Sensor Type | Pressure |
| Voltage Rating | 100 → 240 V |
| Mount Type | Surface |
| Output Power | 25W |
| Power Consumption | 250W |
| Diameter | 100mm |
| Width | 100 mm |
| Height | 29mm |
| Wattage | 4 → 250 W |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.