| Controller Type | LED Controller |
| Sensor Type | Infrared |
| Voltage Rating | 12 → 24 V dc |
| Mount Type | Wall |
| Output Power | 288/577W |
| Range | 20 → 30 m |
| Power Consumption | 1W |
| Current Rating | <6A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.