| Lamp Type | LED |
| Luminosity | 200 lm |
| Wattage | 5.9 W |
| Voltage Rating | 3.7 V |
| Length | 115 mm |
| Height | 21mm |
| Rechargeable | Yes |
| IP Rating | IP54 |
| Case Material | ABS |
| Series | iF2R |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.