| Maximum Load Current | 5.2 A |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Maximum Load Voltage | 480 V |
| Minimum Load Voltage | 48 V |
| Switching Type | DC |
| Minimum Load Current | 100 mA |
| Range | SIRIUS |
| Output Device | Thyristor |
| Series | 3RF34 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.