| Type | Adaptor |
| For Use With | CCTV Cameras, Chargers, Lamps and lights, Speakers |
| Material | Plastic |
| Supply Voltage | 100 V ac to 240V ac |
| Depth | 35 mm |
| Width | 45.5mm |
| Holdup Time | 10 (Minimum)ms |
| Power Supply | VI |
| Accessory Type | Adapter |
| Cable Length | 1.8m |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.