| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Analogue/Network | Network |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Power Over Ethernet | Yes |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080pixels |
| Sensor Size | 2.07MP |
| Power Source | PoE |
| Vandal Resistant | No |
| Audio Support | Yes |
| Focal Length | 3.6mm |
| Width | 35mm |
| Height | 35 (Without Stand) mm |
| Depth | 28 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.